inter flora
100% MEMNUNİYET GARANTİSİ
0 (232) 438 54 60
HIZLI SİPARİŞ Hızlı bir şekilde sipariş verin Gönderilecek adres ?
Sipariş şekli ?
Ne zaman gönderilsin ?
Gönder

 

FAYDALI BİLGİLER

 

Çiçekler hiç kuşkusuz evinizin atmosferini değiştiren en önemli unsurların başında geliyor.

(*) Salon Bitkilerinin Bakımı:

Birçok bitki güneş ışığına doğrudan maruz kalmak istemez.Yaz aylarında kuzeye bakan cam önü,uygun bir yerdir.

Büyüme döneminde bitkinin sabit bir ısıda kalması idealdir.Soğuk havalarda bitkileri cam kenarında ve hava akımı olan yerlerde bırakmayın.Yeşil yapraklı salon bitkilerini hergün ılık,kreçsiz su ile spreyleyip nemlendirin.

Bir bitkinin suya ihtiyacı olup olmadığını parmağınızı 2-3 cm kadar toprağa sokarak anlayabilirsiniz.Eğer kuru gelirse,ılık su ile sulayın.Yüzeyi kuru görünse bile dip tarafı nemli olabilir.

Fazla suyun süzülebilmesi için altı delikli saksılar kullanın.Lakin fazla suyun saksının içinde kalması bitkinin köklerinin çürümesine sebep olabilir.

Yeni dikilen bitkilerin 2 ay kadar yetecek besin deposu vardır.2 aydan sonra ev bitkilerini sıvı besinler ile kolaylıkla besleyebilirsiniz.

(*)Kesme Çiçek Bakımı:

Vazoda bulunan çiçeklerin uzun süre yaşamasını istiyorsanız 2 günde bir suyunu değiştirmelisiniz.

Suyunu değiştirdiğiniz çiçeklerin saplarını 2-3 cm kadar eğimli olarak keserseniz çiçekleriniz daha kolay su çekecektir.

Suya ekleyeceğiniz 3-4 damla çamaşır suyu,suda oluşacak kötü kokuyu ve kayganlaşmayı önleyecektir.

(*)Çiçeklerinizi Kurutabilirsiniz:

Bilinen en basit yönden çiçekleri ters asıp kurutmaktır.Bunun için önce çiçeklerinizi saplarından bağlayıp küçük buketler haline getirin.Şeklini bozmadan kuruyabilmeleri için üzerine çiçek parlatıcısı sıkıp serin biryere baş aşağı asıp kurumaya bırakın.

SSL
info@cicekcizade.comE-Posta

Anneye Çiçek,Sevgiliye Çiçek,Açılış,Doğum Günü,Geçmiş Olsun,Yeni Bebek & Doğum,Tebrik & Kutlama,Özür Dileme,Teşekkür,Nikah & Düğün,Nişan & Söz,Yıldönümü,Yılbaşı,Cenaze,Oyuncaklı Çiçekler,Saksı Çiçekleri,Meyve Arajmanları,Cam Arajmanlar,Sepet Arajmanlar,Buketler,Düğün & Davet,Organizasyon,Balon Süsleme,Gelin Arabası,Gelin Buketi,Damat Yaka Çiçekleri,Gül,Antoryum,Gerbera,İndirimli Ürünler,50 TL ve Altı,50-70 TL Arası,70-100 TL Arası,100 TL ve Üstü,Özel Gün Mesajları,İzmir Dışı Çiçek,İzmir İçi Çiçek,Çikolata,Bitkiler,Buca da çiçekci, izmir buca da çicekçi, izmir buca, izmir buca da çikolata...

ÇİÇEKÇİZADE

Teslimat Şartları ve Güvenlik

Siparişiniz bizim için önemlidir. Siparişinizi zamanında ve doğru olarak yerine ulaştırabilmemiz için "on-line" sipariş koşullarımız aşağıda belirtilmektedir.

1- Firmamızın teslimat konusundaki sorumluluğu üstlenmesi için aşağıdaki şartların sağlanması gereklidir, bunlardan birinin eksik olması durumunda teslimat gerçekleşmeyecektir:
  1.a Sipariş ile ilgili olarak bu sayfada belirtilen bütün bilgilerin doğru ve eksiksiz olması ve
  1.b Gerektiğinde belirtilen telefon numarası ve e-mail adreslerinden bağlantı kurulabilir olması.
2- Teslimat için belirtilen zamanda belirtilen adreste alıcının kendisi bulunmuyorsa, adreste bulunmuş olan kişiye teslimat yapılır.
3- Adreste eğer hiç kimse bulunmuyorsa veya adres bulunamıyorsa sipariş veren ile bağlantı kurulur. Bu durumda teslimat gecikmeli olarak yapılacaktır. Bu durumda provizyonu alınmış olan siparişler iptal edilmez, geriye ödeme yapılmaz.
4- Kredi kartı işlemlerinde bilgi nakli SSL olarak güvenli bağlantı ile sağlanmaktadır.
5- Kullanıcının kredi kartı numaralarının transfer güvenliği konusunda firmamız üzerine düşen tüm önlemleri titizlikle almıştır. Bu konuda meydana gelebilecek bir sorun durumunda dava muhattapları siparişi veren kişi ile üçüncü şahıs olacaktır.
6- Türkiye'ye çiçek gönderimlerinde; İstanbul, İzmir ve Ankara'ya resimlerdeki ürünlerin aynısının gönderileceğini garanti etmekteyiz. Fakat diğer illere seçtiğiniz ürünün tamamen aynısının gitmesini garanti edememekteyiz. Mümkün olan en yakın ürünün gönderileceğine emin olabilirsiniz.
7- Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi yoğun zamanlarda çiçeklerin ulaşım saatlerini tam olarak garanti edemiyoruz. Siparişleriniz, seçmiş olduğunuz zaman aralığına yakın bir zamanda ulaştırılmaya çalışılacaktır.
8- Bayram ve tatillere denk gelen günlerde, iş yerlerinin kapalı olduğunu dikkate alarak, alıcının verdiğiniz adreste olduğundan emin olunuz. Bu tür yoğun günlerde ertesi gün teslimat yapamamaktayız.
9- Siparişlerinizi, çiçeğin yerine ulaşmasını istediğiniz zamandan en az 1 gün önce vermeniz tavsiye edilir. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günler haricinde aynı gün içerisinde saat 19.00'den sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir. Ayrıca TSİ 20.00'den sonra teslimat yapılmaz.
10- Ulaşım olanaklarının kısıtlı olduğu bölgelerde veya kötü hava koşullarında teslimat şekil, zaman ve ücretinde zorunlu değişiklikler yapılabilir.

  2014 © Tüm Telif hakları ÇİÇEKÇİZADE ÇİÇEK ∞ ÇİKOLATA 'ya aittir.
NS GRUP
desing by NS GRUP